Hakkımızda

Şirket Ortakları :

 

Gökçen Süer

Anadolu Sigorta, Ak Sigorta ve Ergo İsviçre Sigorta’daki underwriting ve yöneticilik deneyimine Aon Brokerlik ve Strateji Brokerlik bünyesinde brokerlik hizmetlerini de ekleyen Gökçen Süer, 2009 yılında ülkemizin ilk bağımsız ve uzman reasürans brokeri GRC Reasürans Brokerliği A.Ş.'yi kurmuştur.

Başarılı geçen 3 yılın ardından 2012 yılında dünyanın önde gelen sigorta gruplarından Howden ile hem reasürans brokerliği hem de sigorta brokerliği alanında ortaklık kuran Gökçen Süer, 2013 yılında enerji sigortalarındaki uzmanlaşma hedefi ile yola çıkan ülkemizin ilk ihtisas brokerlik şirketi olan Howden Sigorta Brokerliği A.Ş.'yi kurmuştur.

Özellikle enerji, sorumluluk, özel riskler, nakliyat, denizcilik ve inşaat branşlarında ve global iş geliştirmede uzmanlaşan Gökçen Süer, bu süreçte çeşitli meslek gruplarında ve komitelerde de görev almıştır.

2017 yılının Ağustos ayına kadar her iki şirketim yönetim kurulu başkanlığını sürdüren Gökçen Süer, bu tarihten itibaren kendi kurduğu Omega Finansal Yatırımlar ve Danışmanlık A.Ş. yatırım şirketi ile farklı sektörlerde yatırımlarını sürdürmektedir.

Tolga Özyar

1994 yılında Marmara üniversitesi sigortacılık ana bilim dalında master yaptıktan sonra , Sigortacılık sektörüne 1995 Yılında Türknippon Sigorta’da hasar servisinde başlayan Tolga Özyar, 1999 yılında Axaoyak Sigorta’da Satış Yöneticiliği pozisyonuna atanmıştır. 2008 Yılında Aksigorta’ya Bölge Müdür Yardımcısı olarak transfer olduktan sonra 2011 yılında aynı şirkette İstanbul Bakırköy Bölge Müdürlüğü , 2014 ‘te Kadıköy ve Kocaeli Bölge müdürü olarak 2017 yılına kadar çalışmıştır. Kurumsal hayattaki görevinden ayrılarak Yıldırım Sigorta’nın ortaklığına geçmiştir.

Orkun Erdem

Sigortacılık sektörüne 2005 yılında Aksigorta A.Ş. Hasar Servisinde başlayan Orkun Erdem, sonrasında Bölge Satış Yöneticiliği pozisyonuna atanmıştır. 2011 yılında Teknik ve Hasardan sorumlu Bölge Müdür Yardımcılığı pozisyonuna terfi ettikten sonra 2014 yılında İstanbul Bakırköy Bölge Müdürü pozisyonuna atanmıştır. 2016 yılında Trakya Bölge Müdürlüğü de kendisinin sorumluluğuna verilmiş olup, 2017 yılında görevinden ayrılarak Yıldırım Sigorta’nın ortaklığına geçmiştir.

Sigortacılığın tüm ana fonksiyonlarında görev yapan Orkun Erdem, özellikle Yangın, Sağlık ve İnşaat Sigortalarında uzmanlığı bulunmaktadır.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ